Profesjonalny kontroler dla PS4. Tak wygląda SCUF Vantage, unboxing

Mariusz ( 15 czerwca 2018 , Newsy , PS4 ) - 290 wyświetleń

Zawodowi gracze otrzymają specjalny kontroler od firmy SCUF Games. Producenci pada ściśle współpracują z Sony, czego efektem jest w 100% licencjonowany produkt dla profesjonalistów, esportowców.

Kontroler można dostosować pod siebie, zmieniać przyciski, panel, wymieniać analogowe gałki lub pozbyć się silników do wibracji by pad stał się lżejszy. Oprócz tego Vantage będzie wyposażony w dodatkowe przyciski znajdujące się pod jego spodem oraz przyciski boczne.

Kontroler SCUF Vantage będzie dostępny w sklepach już pod koniec sierpnia w cenie około 200 dolarów za wersję wifi i 170 dolarów za wersję przewodową.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *