Prace nad następcą Xbox One trwają. Niedługo dostępne będzie też granie w chmurze

Mariusz ( 11 czerwca 2018 , Newsy , Xbox One ) - 156 wyświetleń

Podczas wczorajszej konferencji Microsoftu na E3 2018, Phil Spencer ujawnił, że prace nad next-genem już trwają, więc będzie ostra konkurencja na tym polu między PS5 a Xbox 2 w przyszłości. Ostatecznie ucięło to spekulację mówiące o tym, że Xbox One X to ostatnia konsola Microsoftu, a firma wycofuje się z produkcji sprzętu dla graczy by przejść na model streamingu. Nowa konsola ma jeszcze raz wyznaczyć granice możliwości tak jak robi to w tej chwili wersja „X” gdyż pracują nad nią Ci sami ludzie.

Co do serwisu streamingowego to został on przez głowę Xboxa zapowiedziany. Każdy z graczy będzie mógł grać w gry z konsoli Microsoftu na każdym urządzeniu, telewizorze, tablecie, czy komórce. Na szczegóły musimy jednak trochę poczekać, ale technologia dobrego streamu już ponoć jest.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *