Prace nad następcą Xbox One trwają. Niedługo dostępne będzie też granie w chmurze

11 czerwca 2018, 180 wyświetleń

Podczas wczorajszej konferencji Microsoftu na E3 2018, Phil Spencer ujawnił, że prace nad next-genem już trwają, więc będzie ostra konkurencja na tym polu między PS5 a Xbox 2 w przyszłości. Ostatecznie ucięło to spekulację mówiące o tym, że Xbox One X to ostatnia konsola Microsoftu, a firma wycofuje się z produkcji sprzętu dla graczy by przejść na model streamingu. Nowa konsola ma jeszcze raz wyznaczyć granice możliwości tak jak robi to w tej chwili wersja „X” gdyż pracują nad nią Ci sami ludzie.

Co do serwisu streamingowego to został on przez głowę Xboxa zapowiedziany. Każdy z graczy będzie mógł grać w gry z konsoli Microsoftu na każdym urządzeniu, telewizorze, tablecie, czy komórce. Na szczegóły musimy jednak trochę poczekać, ale technologia dobrego streamu już ponoć jest.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *