Udostępnij ten wpis na


Posiadacze smartfonów Samsunga będą mogli pograć w gry z konsoli Xbox One

Mariusz ( 9 listopada 2018 , Newsy , Mobile ) - 67 wyświetleń

Południowo Koreański producent smartfonów Samsung podjął właśnie współpracę z producentem oprogramowania, konsol i gier Microsoftem.

Usługa strumieniowania gier Microsoftu której robocza nazwa to xCloud trafi na telefony komórkowe Samsung Galaxy S i Note. Dzięki temu posiadacze topowych (wyposażonych w bardzo dobre podzespoły) modeli smartfonów tego producenta będą mogli pograć w gry z konsoli Xbox One.

Bardzo prawdopodobne jest też, że posiadacze kontrolerów od konsoli Xbox One będą mogli je sparować z telefonami przez bluetooth, dzięki czemu jakość sterowania podczas gry zauważalnie wzrośnie.

Usługa streamingu gier xCloud ma ruszyć w przyszłym roku. Aktualnie jest ona w fazie testów ale Microsoft podaje, że infrastruktura serwerowa którą posiada spełnia wszelkie oczekiwania.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *