Polacy nie dali rady, Agony w agonii, kiepskie recenzje, gra pozostanie ocenzurowana

30 maja 2018, 305 wyświetleń

Niestety, hasło Polak potrafi należy traktować bardzo wybiórczo. Ekipa deweloperów z Madmind Studio nie stanęła na wysokości zadania i nie przygotowała gry która jest w stanie zrujnować nasze pojęcie o pięknym świecie, wrzucając nas w sam środek piekła.

Na domiar złego, jak poinformowali deweloperzy, gra pozostanie ocenzurowana, a gracze którzy wspierali projekt na kickstarterze i oczekiwali wersji hard, obejdą się smakiem.

Recenzenci gier nie wystawiają dobrych temu Survival horrorowi:

Thesixthaxis.com – 4/10 za frustrujący gameplay, bugi, zwiechy i restrykcyjny timer, ale atmosfera i design się spodobały.

Twinfinite.net – 1.5/5 za idiotyczny design leveli, kiepski design, bezsensowne uśmiercanie, i ogólnie kiepską rozrywkę przy grze.

Gamingbouleward.com – 5/10 za wrażenie niekompletnej produkcji na poziomie wersji BETA. Co ciekawe autor twierdzi, że wersja PS4 wygląda jak ostry downgrade wersji PC.

W serwisie Metacritic Agony posiada ocenę 6.2/10, podobnie na Steamie co nie zwiastuje dobrej przyszłości dla tej produkcji jak i samych deweloperów.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *