Pojeździmy sobie samochodami po UK w Forza Horizon 4

Mariusz ( 11 czerwca 2018 , Newsy , PC , Xbox One ) - 251 wyświetleń

Xbox One oraz PC otrzyma bardzo mocny tytuł ekskluzywny w postaci samochodówki Forza Horizon 4, której akcja umiejscowiona jest w otwartym świecie Wielkiej Brytanii naszych czasów.

Świat w grze będzie oferował dynamiczną pogodę, każda pora roku przedstawiona tutaj wygląda iście bajecznie. Do dyspozycji gracza zostanie oddanych aż 450 pojazdów, które są wykonane w perfekcyjny sposób. Ogólnie FH4 prezentuje się graficznie rewelacyjnie, w tym wypadku trzeba przyznać Microsoftowi, że deweloperzy z Playground Games bardzo się postarali i posiadacze mocnych PC lub konsol Xbox One X zobaczą to na własne oczy (4K, HDR, 60FPS).

Premiera 2 października.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *