PlayStation VR otrzyma dobry horror. The Inpatient zabierze nas na wycieczkę do psychiatryka

14 grudnia 2017, 317 wyświetleń

Autorzy Until Dawn pracują nad nową grą w klimatach horroru na PlayStation VR która jest już na ukończeniu. The Inpatient to produkcja studia Supermassive Games których ostatnia gra osiągała bardzo dobre oceny, w związku z czym możemy być pewni o dobry poziom produkcji pod względem technicznym i merytorycznym. Gra będzie dostępna tylko i wyłącznie na PS VR (PS4) i już teraz, na miesiąc przed jej premierą został opublikowany film zawierający gameplay.

Jak to się prezentuję? Ano bardzo dobrze, jest mrocznie, ciemno, po drodze spotykamy postacie z pewnymi skrzywieniami psychicznymi, ponieważ cała historia dzieje się w szpitalu psychiatrycznym a twórcy skupiają się w szczególności na jej psychologicznym aspekcie. Odnośnie wątku fabularnego wiemy na razie tyle, że wcielamy się w postać która budzi się nagle w starym szpitali nie wiedząc skąd się tam wzięła.

Gra obsługuje kontrolery PS Move co pozwoli na jeszcze większą imersję z jej światem niż gdybyśmy używali samego joypada. Dodatkowo postać przez nas kierowana będzie w pełni widoczna naszym oczom co też nie jest bez znaczenia by doświadczać grę w pełni. Na pewno jest to tytuł skierowany do dorosłego gracza o czym świadczą stosowne informacje urzędu PEGI, na pudełku widnieje biała osiemnastka na czerwonym tle, dzieci nie zagrają. Premiera odbędzie się już 23 stycznia i naprawdę wtedy dowiemy się jak to jest znaleźć się w szpitalu psychiatrycznym.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *