Udostępnij ten wpis na


Pixel Ripped 1989 – Zwiastun gry z nutką retro na VR

Mariusz ( 16 października 2018 , Newsy , PC , PS4 , VR ) - 103 wyświetleń

Pixel Ripped 1989 to taka gierka która została zapowiedziana już w marcu tego roku a wydana została 31 lipca, także tego roku przez ARVORE Immersive Games Inc. na PC, PS4 pod gogle VR.

Wcześniej jakoś umknęła mojej uwadze ale ze względu na formułę i klimat końcówki lat 80-tych postanowiłem zapoznać was z nią zapoznać, a konkretnie z jej zwiastunem bo zagrać nie miałem jeszcze okazji.

Tytuł zbiera bardzo pozytywne noty i warto by każdy posiadacz sprzętu do wirtualnej rzeczywistości, tęskniący za młodością się z nią zapoznał.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *