Okrojona i tańsza wersja konsoli Nintendo Switch wchodzi na rynek

Mariusz ( 26 maja 2018 , Newsy , Switch ) - 172 wyświetleń

Nintendo wyszło z założenia, że większość graczy które kupiły Switcha grają w wersji mobilnej, nigdy nie używając stacji dokującej by grać na telewizorze. Osobiście znam takich graczy, więc jest to fakt.

Switch 2nd Unit Set jest zestawem pozbawionym stacji dokującej, co oczywiście wpływa na cenę konsoli, która oscyluje w okolicach 913 zł (Japonia). Zestaw takiej konsoli zawiera tablet, dwa Joy Cony i dwa uchwyty.

Gdyby ta wersja trafiła na europejski rynek w tej samej cenie, myślę, że wielu graczy mogłoby się na nią skusić gdyż Polska cena konsoli to w tej chwili 1349 zł (drogo).

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *