Nowe Call Of Duty powstanie w Krakowie? Infinity Ward otwiera u nas swój odział

15 grudnia 2017, 238 wyświetleń

Jeszcze kilkanaście lub nawet kilka lat temu nie do pomyślenia by było gdyby ktoś powiedział, że nowy COD może powstać w Polsce, a jednak. Jest taka możliwość. W Krakowie został otwarty odział developerów z Infinity Ward.

Krakowskie studio będzie się zajmowało nowymi rozwiązaniami i wcielaniem nowych pomysłów w życie w ścisłej współpracy z głównym odziałem mieszczącym się w Los Angeles.

Dave Stohl, szef studia IW: Jesteśmy podekscytowani, mogąc ogłosić rozszerzenie naszych możliwości twórczych poprzez otwarcie Infinity Ward Poland. Budujemy światowej klasy studio R&D [Research & Development, czyli badanie i rozwój – dop.red], które czerpać będzie z lokalnej kultury developerskiej i talentu w Polsce. Ekspansja ta jeszcze bardziej wzmocni naszą pozycję jednego z najbardziej oddanych i uzdolnionych zespołów w branży. Z niecierpliwością oczekujemy tego, co nadejdzie.

Powoli ale konsekwentnie Polscy programiści od gier zaczynają być doceniani na zachodzie co widać na przykładzie powstawania nowych oddziałów kultowych developerów także i u nas. Jest to też szansa dla rodzimych programistów i osób chcących pracować w branży z najlepszymi, atakujcie Kraków!

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *