Udostępnij ten wpis na


Nowa wersja PS4 Pro CUH-7200 jest cichsza od poprzednich modeli

Mariusz ( 8 listopada 2018 , Newsy , PS4 ) - 183 wyświetleń

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży bundle-packa PS4 pro z grą Red Dead Redemption Sony wprowadziło do sprzedaży nowy model konsoli PS4 Pro.

Według serwisu gameinformer model PS4 Pro CUH-7200 wydaje mniej dźwięków niż jego poprzednicy.

Ekipa techniczna z Digital Foundry podaje, że maksymalna głośność konsoli w trakcie grania to 44dB/48dB. Poprzednie modele (CUH-7100) były od 2 do 7dB głośniejsze.

Jeżeli chodzi o temperaturę którą wydziela konsola PS4 Pro, to tutaj pierwszy model jest najzimniejszy a CUH-7200 wydaje się być lekko cieplejszy z tyłu. W związku z tym konsoli nie można trzymać w zamkniętej obudowie, szufladzie a dać jej trochę miejsca by cyrkulacja powietrza była lepsza.

Zapotrzebowanie na prąd zostało na tym samym poziomie 170W.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *