Nintendo Switch otrzyma Broken Sword 5: The Serpent’s Curse, podano datę

Mariusz ( 4 sierpnia 2018 , Newsy , Switch ) - 240 wyświetleń

Konsola Nintendo Switch otrzyma grę przygodówkę point n’ click Broken Sword 5: The Serpent’s Curse, ostatnią część tej kultowej serii zapoczątkowanej w latach 90 na komputerach PC.

Klątwa węża miała już swoją premierą w grudniu 2013 roku na PC gdzie powstała przy pomocy użytkowników serwisu kickstarter i zdobyła wysokie noty u recenzentów.

Konsola pozwoli na sterowanie postacią przy pomocy joy-conów i ekranu dotykowego co z powodzeniem zastąpi komputerową myszkę.

W przypadku piątej części przygód Georga i Nico tło jest wykonane w 2D ale postacie w 3D i za pomocą techniki cell shading umiejętnie wplecione w scenerię.

Niestety wersja na konsolę Nintendo będzie dostępna tylko w angielskiej wersji językowej.

Broken Sword 5: The Serpent’s Curse na Nintendo Switch ukaże się 21 września 2018 roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *