Ni no Kuni II: Revenant Kingdom dobrze się sprzedało, ANIME JAPAN STYLE dalej w cenie

27 maja 2018, 228 wyświetleń

Nie jest tajemnicą, że japońskie gry od pewnego, dosyć długiego czasu stoją trochę na uboczu ze względu na gorszą sprzedaż w porównaniu do ich konkurentów z zachodu gdzie dominują inne gatunki gier. Dobrze jest słyszeć, że jRPG z Japonii „sprzedał się”, co może zaowocować większą ilością gier z tego gatunku w przyszłości, na co pewnie liczysz i Ty. A więc, aby nie przeciągać wstępu, cała seria Ni no Kuni sprzedała się do tej pory w liczbie 2,8 miliona egzemplarzy, z czego na najnowszą części przypadło około jednego miliona.

Na koniec tej cudownej wiadomości warto wspomnieć, że Ni no Kuni II wykonana jest na wzór Anime dzięki technologii Cell Shading z której notabene korzysta też wiele Anime (np. Sanzoku no Musume Ronja, polecam obejrzeć!), co powoduje, że jest to prawdziwy rodzynek na rynku gier. Jeszcze nie miałem okazji zagrać ale z pewnością to nadrobię w przyszłości. Gra dostępna jest od dwóch miesięcy na PC i PS4 i zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *