Ni no Kuni II: Revenant Kingdom dobrze się sprzedało, ANIME JAPAN STYLE dalej w cenie

Mariusz ( 27 maja 2018 , Newsy , PC , PS4 ) - 203 wyświetleń

Nie jest tajemnicą, że japońskie gry od pewnego, dosyć długiego czasu stoją trochę na uboczu ze względu na gorszą sprzedaż w porównaniu do ich konkurentów z zachodu gdzie dominują inne gatunki gier. Dobrze jest słyszeć, że jRPG z Japonii „sprzedał się”, co może zaowocować większą ilością gier z tego gatunku w przyszłości, na co pewnie liczysz i Ty. A więc, aby nie przeciągać wstępu, cała seria Ni no Kuni sprzedała się do tej pory w liczbie 2,8 miliona egzemplarzy, z czego na najnowszą części przypadło około jednego miliona.

Na koniec tej cudownej wiadomości warto wspomnieć, że Ni no Kuni II wykonana jest na wzór Anime dzięki technologii Cell Shading z której notabene korzysta też wiele Anime (np. Sanzoku no Musume Ronja, polecam obejrzeć!), co powoduje, że jest to prawdziwy rodzynek na rynku gier. Jeszcze nie miałem okazji zagrać ale z pewnością to nadrobię w przyszłości. Gra dostępna jest od dwóch miesięcy na PC i PS4 i zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *