Udostępnij ten wpis na


Na rynek trafi remaster serii Command and Conquer

Mariusz ( 12 października 2018 , Newsy , PC ) - 121 wyświetleń

Jim Vessela który jest producentem w firmie Electronic Arts przedstawił ciekawe informacje dla fanów legendarnej choć zapomnianej już serii strategii czasu rzeczywistego jaką jest linia gier Command and Conquer.

Aby prawidłowo obejść 25 rocznicę powstania serii która przypada na 2020 rok, EA przygląda się aktualnie możliwością zremasterowania gry. Do końca nie jest wiadomo jak gra będzie wyglądała i na jakiej części się opierała ale już teraz społeczność graczy w serwisie reddit podpowiada producentom o co powinny zadbać.

Idea wykonania odświeżonej wersji gry nabrała rumieńców po tym jak EA zapowiedziało w tym roku C&C w wersji na komórki, posiadacze PC-tów wystosowali wiele pism do twórców a Ci postanowili pójść im na rękę i wskrzesić serię w wersji na komputery osobiste.

Ostatnią normalną grą z tej serii był Command & Conquer 4: Tyberyjski zmierzch wydany w 2010 roku, po nim wyszedł jeszcze Command & Conquer: Tiberium Alliances w 2012 ale była to już tylko gra przeglądarkowa.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *