Udostępnij ten wpis na


Mortal Kombat 11 z pierwszym zwiastunem i datą wydania

Mariusz ( 7 grudnia 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One , Switch ) - 26 wyświetleń

Kolejna odsłona kultowego mordobicia została zapowiedziana. Mortal Kombat 11 zostanie wydany już 23 kwietnia 2019 roku na PC, PS4, Xbox One i Switcha.

Według pierwszych informacji do gry wróci Scorpion i Sub-Zero, a fabuła będzie się opierała na przygodach Raidena, Liu Kanga, Kitany i Shang Tsunga.

W grze położono nacisk na walkę bronią oraz dodano system kustomizacji postaci.  Kto złoży pre order otrzyma Shao Khana i dostęp do Bety. Przybędą starzy zawodnicy ale pojawią się też całkowicie nowi. Gra będzie działać na nowym silniku zdolnym pokazać łamanie najmniejszej kości w ciele po uderzeniu. Więcej informacji wkrótce.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *