Udostępnij ten wpis na


MediEvil: Po 20 latach „Hit” z konsoli PlayStation powraca na PS4

Mariusz ( 31 października 2018 , Newsy , PS4 ) - 133 wyświetleń

MediEvil to gra przygodowa typu hack and slash oryginalnie wydana na pierwszą konsolę PlayStation w 1998 roku przez Sony Computer Entertainment.

Teraz, po 20 latach od premiery, konsola PS4 otrzyma kompletnie przebudowany od podstaw remake. PS4 Pro będzie w stanie wyświetlić grę w rozdzielczości 4K. Film który dzisiaj pokazał kanał PlayStation jest zrzucony z PS4 Pro i widać na nim grafikę zbudowaną od podstaw.

Historia gry jest osadzona w średniowiecznym Królestwie Gallowmere i koncentruje się wokół postaci Sir Daniela Fortesque. Zadaniem bohatera jest powstrzymanie złego Zaroka od inwazji na swoją krainę oraz odkupieniu win sporządzonych za życia.

Całość utrzymana jest w klimatach czarnego humoru rodem z halloween, a że dzisiaj mamy halloween to i mamy powrót jednej z kultowych dla starych graczy marek.

Gra zostanie wydana gdzieś w 2019 roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *