Loot Boxy zablokowane dla graczy Counter-Strike: Go w Belgii i Holandii

Mariusz ( 15 lipca 2018 , Newsy ) - 153 wyświetleń

Valve postanowiło podporządkować się panującemu na terenie Belgii i Holandii prawu i zablokowało loot boxy w grze Counter-Strike: GO. Wszystko to nastąpiło za sprawą najnowszej aktualizacji do tej multiplayerowej strzelanki.

Dutch Gaming Authority oraz Belgian Gaming Commision uznają loot boxy w grach jako formę hazardu i blokują ich sprzedaż i użycie w swoich krajach.

W dalszym jednak ciągu gracze z obu krajów będą mogli handlować skinami na Steam Markecie.

Miejmy jednak nadzieje, że będzie to początek końca loot boxów i innych form wyciągania olbrzymich ilości pieniędzy od graczy przez wydawców gier.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *