Udostępnij ten wpis na


Left Alive na nowym zwiastunie wygląda jak daleki kuzyn gier z serii MGS

Mariusz ( 14 listopada 2018 , Newsy , PC , PS4 ) - 113 wyświetleń

Oglądając nowy zwiastun Left Alive od Square-Enix ma się wrażenie jakbyśmy oglądali wyczyny ubogiego i bardzo dalekiego klona serii Metal Gear Solid. Po informacji, że w grze maczają ludzie odpowiedzialni za mechy w grach z serii Armored Core i MGS spodziewałem się więcej.

Akcja gry której nie wróżę sukcesu ze względu na oprawę graficzną i kiepską mechanikę zabierze nas do świata serii Front Mission, dokładnie na krótko przed wydarzeniami znanymi z piątki. Gdzie zadaniem trójki bohaterów będzie ucieczka z rosyjskiego miasteczka. Podczas wykonywania tej misji przyjdzie im walczyć i podejmować decyzje które będą wpływać na spotykanych podczas przygody żołdaków.

Left Alive ukaże się już 5 marca 2019 roku i będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i PC.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Jedna myśl na temat “Left Alive na nowym zwiastunie wygląda jak daleki kuzyn gier z serii MGS”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *