Klasyczny Saboteur! ukaże się na Nintendo Switch

Mariusz ( 24 czerwca 2018 , Newsy , Switch ) - 214 wyświetleń

SimFabric zapowiedział wydanie kultowej gry Saboteur! na konsolę Nintendo Switch. Będzie to specjalna edycja bazująca na rozszerzonej wersji Saboteur! która została wydana na PC w 2015 przez Clive Townsend. Aktualny wydawca planuje odświeżyć grę przy pomocy trailerów oraz nowej muzyki którą napisze Adam Skorupa.

Rozszerzona edycja gry zawiera wszechstronny świat misji oraz 8 różnych trybów gry które będą emulowały oryginalny design z komputerów ZX Spectrum, Commodore 64, Amstrad CPC, NES, GameBoy, Atari 2600 i ZX81.

SimFabric planuje też wydać Saboteur 2 i Saboteur 3 na Switcha.

Saboteur! na Nintendo Switch ukaże się w trzecim kwartale tego roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *