Kasumi zakłada seksowny stanik i wyrusza bić facetów w Dead or Alive 6

Mariusz ( 9 czerwca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 380 wyświetleń

Choć na zwiastunie prezentującym Dead or Alive 6 Kasumi ubrana jest w kombinezon aż po samą szyję, można być pewnym, że strojów „innego rodzaju” w tej grze nie zabraknie, aczkolwiek twórcy mówią, że w przypadku tej części starali się uczynić grę bardziej dorosłą, w związku z tym obcięta trochę sferę „seksualizacji”. Nowa odsłona kultowej bijatyki od Team Ninja powraca na salony i ukaże się na PC, PS4 i Xbox One na początku 2019 roku.

Dla przypomnienia, ostatnia pełnoprawna część serii została wydana w 2012 roku na PS3 i Xbox 360, później widzieliśmy festiwal różnych edycji z „piątką” w tytule oraz darmową wersję DoA. Teraz, po premierze Tekkena 7 w ubiegłym roku, nadchodzi czas na Dead or Alive 6.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *