Kasumi zakłada seksowny stanik i wyrusza bić facetów w Dead or Alive 6

9 czerwca 2018, 428 wyświetleń

Choć na zwiastunie prezentującym Dead or Alive 6 Kasumi ubrana jest w kombinezon aż po samą szyję, można być pewnym, że strojów „innego rodzaju” w tej grze nie zabraknie, aczkolwiek twórcy mówią, że w przypadku tej części starali się uczynić grę bardziej dorosłą, w związku z tym obcięta trochę sferę „seksualizacji”. Nowa odsłona kultowej bijatyki od Team Ninja powraca na salony i ukaże się na PC, PS4 i Xbox One na początku 2019 roku.

Dla przypomnienia, ostatnia pełnoprawna część serii została wydana w 2012 roku na PS3 i Xbox 360, później widzieliśmy festiwal różnych edycji z „piątką” w tytule oraz darmową wersję DoA. Teraz, po premierze Tekkena 7 w ubiegłym roku, nadchodzi czas na Dead or Alive 6.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *