jRPG Octopath Traveler otrzymał nowe 3 godzinne demo, pełna gra będzie długa

Mariusz ( 17 czerwca 2018 , Newsy , Switch ) - 216 wyświetleń

Octopath Traveler to japoński RPG wydany przez Square-Enix a tworzony przez  Silicon Studio Corporation. Gra ukaże się na konsolę Nintendo Switch i tylko na tę konsolę już 13 lipca tego roku.

Tytuł otrzymał właśnie nową wersję demo na którą składa się 3 godzinna rozgrywka. Pełna wersja będzie sporo dłuższa i wyjmie graczom nawet 100 godzin z życiorysu. Główny wątek fabularny będzie można przejść w około 60 godzin, ale gdy ktoś połasi się na wszystkie poboczne zadania… w grze spędzi o wiele dłużej.

Oprawa graficzna wykonana jest w stylu retro, znanym z 16-bitowych konsol które rządziły na rynku w latach 90-tych. Mamy tutaj trójwymiarowe środowisko pokryte teksturami w niskiej rozdzielczości, postacie 2D oparte na spriteach oraz kilka nowych efektów na których użycie pozwala silnik Unreal Engine 4. Jest ładnie i stylowo, tylko brać i grać.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *