jRPG Octopath Traveler otrzymał nowe 3 godzinne demo, pełna gra będzie długa

17 czerwca 2018, 244 wyświetleń

Octopath Traveler to japoński RPG wydany przez Square-Enix a tworzony przez  Silicon Studio Corporation. Gra ukaże się na konsolę Nintendo Switch i tylko na tę konsolę już 13 lipca tego roku.

Tytuł otrzymał właśnie nową wersję demo na którą składa się 3 godzinna rozgrywka. Pełna wersja będzie sporo dłuższa i wyjmie graczom nawet 100 godzin z życiorysu. Główny wątek fabularny będzie można przejść w około 60 godzin, ale gdy ktoś połasi się na wszystkie poboczne zadania… w grze spędzi o wiele dłużej.

Oprawa graficzna wykonana jest w stylu retro, znanym z 16-bitowych konsol które rządziły na rynku w latach 90-tych. Mamy tutaj trójwymiarowe środowisko pokryte teksturami w niskiej rozdzielczości, postacie 2D oparte na spriteach oraz kilka nowych efektów na których użycie pozwala silnik Unreal Engine 4. Jest ładnie i stylowo, tylko brać i grać.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *