Jeden z graczy odkrył dwa nieznane dotąd sekrety w Silent Hill 2!

Mariusz ( 16 lipca 2018 , Newsy , PS2 ) - 233 wyświetleń

Silent Hill 2 to gra która ukazała się na rynku w 2001 roku. Mogłoby się wydawać, że od tamtej pory świat graczy dowiedział się o niej wszystkiego, no właśnie, mogłoby się wydawać…

Maniak gier, bo innym mianem gracza o nicku punk7890 nie można określić odkrył dwa nowe sekrety w megahicie od Konami na PlayStation 2.

Aby wywołać każdy z sekretów trzeba wprowadzić w grze odpowiednią kombinację klawiszy.

Mini mapa.

Aby uaktywnić mini mapę należy ukończyć grę z zakończeniem Dog Ending, po nim upewnij się, że kontroler jest uruchomiony w trybie 2 jeżeli grasz na międzynarodowej wersji gry. W końcu, podczas kontroli nad postacią wprowadź kombinację Start + L2 + Kwadrat + L3. Może być wymagane na początku wejście w inventory i podczas wyjścia przytrzymanie Startu i potem wprowadzenie kombinacji klawiszy.

Save w każdym momencie gry.

Podczas kontroli nad postacią wciśnij D-Pad Left + Left Analog Stick Left + Right Analog Stick Left + L2 + L1 + L3.

Gracze spekulowali o mini mapie od 2015 roku od czasu gdy ktoś przejrzał kod gry i znalazł w nim informacje o tym udogodnieniu.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *