Jeden z graczy odkrył dwa nieznane dotąd sekrety w Silent Hill 2!

16 lipca 2018, 272 wyświetleń

Silent Hill 2 to gra która ukazała się na rynku w 2001 roku. Mogłoby się wydawać, że od tamtej pory świat graczy dowiedział się o niej wszystkiego, no właśnie, mogłoby się wydawać…

Maniak gier, bo innym mianem gracza o nicku punk7890 nie można określić odkrył dwa nowe sekrety w megahicie od Konami na PlayStation 2.

Aby wywołać każdy z sekretów trzeba wprowadzić w grze odpowiednią kombinację klawiszy.

Mini mapa.

Aby uaktywnić mini mapę należy ukończyć grę z zakończeniem Dog Ending, po nim upewnij się, że kontroler jest uruchomiony w trybie 2 jeżeli grasz na międzynarodowej wersji gry. W końcu, podczas kontroli nad postacią wprowadź kombinację Start + L2 + Kwadrat + L3. Może być wymagane na początku wejście w inventory i podczas wyjścia przytrzymanie Startu i potem wprowadzenie kombinacji klawiszy.

Save w każdym momencie gry.

Podczas kontroli nad postacią wciśnij D-Pad Left + Left Analog Stick Left + Right Analog Stick Left + L2 + L1 + L3.

Gracze spekulowali o mini mapie od 2015 roku od czasu gdy ktoś przejrzał kod gry i znalazł w nim informacje o tym udogodnieniu.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *