Insomniac Games pokazało nową grę, jest nią Stormland

Mariusz ( 9 czerwca 2018 , Newsy , PC , VR ) - 156 wyświetleń

Stormland to nowa gra jednego z deweloperów którzy wyznaczają światowe trendy w projektowaniu gier. Insomniac Games znani są z takich hitów jak seria Spyro the Dragon, Resistance, Ratchet and Clank, gry Sunset Overdrive czy mającego mieć premierę w tym roku Spider-Man’a.

Platformą docelową dla gry jest PC i Oculus Rift, co znaczy, że będzie to gra VR. Co do gatunku gry jest to strzelanka z elementami przygodowymi. Cała akcja odbędzie się w świecie zamieszkałym przez roboty z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, jako jeden z nich. Premiera dopiero w przyszłym roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *