Gra na podstawie mangi/anime, Attack On Titan 2 już do kupienia

Mariusz ( 26 marca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Switch ) - 216 wyświetleń

Kilka dni temu miała miejsce premiera gry na podstawie głośnej Mangi autorstwa Hajime Isayama z wydawnictwa Kodansha Comics. Gra ukazuje się rok po premierze drugiego sezonu Ataku Tytanów w wersji Anime i jest kontynuacją pierwszej części gry z sprzed 2 lat która ukazała się na PS4, PS3, PS Vita, Xbox One i Windowsa i była początkiem historii.

Gra Attack On Titan 2 ukazała się na PS4, PC i Nintendo Switch. W serwisie Metacritic zbiera średnio dobre recenzje ale dla fanów jest to pozycja obowiązkowa, jednak przez grą polecam zapoznać się z 1 i 2 sezonem Anime.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *