God of War 4 na PS4, mamy nowy trailer i nowy gameplay

19 marca 2018, 347 wyświetleń

W nowe przygody Kratosa będziesz miał okazję zagrać już niebawem bo 20 kwietnia tego roku, a tymczasem zerknij na nowy trailer i gameplay z tej ekskluzywnej produkcji na konsolę PS4 i PS4 Pro ponieważ embargo prasowe na dzielenie się informacjami właśnie minęło.

Geoff Keighley który miał okazję pograć już w pełną wersję publikuje następujące spostrzeżenia. 2,5 godziny gry to zaledwie 5% jej całości, zabawa ma przypominać swoją wielkością ostatni hit Sony, Horizon Zero Dawn. Będzie więcej walk, fabuły i zagadek, pozycja będzie zdecydowanie głębsza, doroślejsza, to już nie jest ten Kratos który tylko machał mieczami na PS2, teraz ma syna i stał się bardziej poważny jakkolwiek głupio by to nie brzmiało. Walki z bossami mają być natomiast bardziej kameralne, intymne, według Geoffa, ponoć to działa.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *