God of War 4 na PS4, mamy nowy trailer i nowy gameplay

Mariusz ( 19 marca 2018 , Newsy , PS4 ) - 312 wyświetleń

W nowe przygody Kratosa będziesz miał okazję zagrać już niebawem bo 20 kwietnia tego roku, a tymczasem zerknij na nowy trailer i gameplay z tej ekskluzywnej produkcji na konsolę PS4 i PS4 Pro ponieważ embargo prasowe na dzielenie się informacjami właśnie minęło.

Geoff Keighley który miał okazję pograć już w pełną wersję publikuje następujące spostrzeżenia. 2,5 godziny gry to zaledwie 5% jej całości, zabawa ma przypominać swoją wielkością ostatni hit Sony, Horizon Zero Dawn. Będzie więcej walk, fabuły i zagadek, pozycja będzie zdecydowanie głębsza, doroślejsza, to już nie jest ten Kratos który tylko machał mieczami na PS2, teraz ma syna i stał się bardziej poważny jakkolwiek głupio by to nie brzmiało. Walki z bossami mają być natomiast bardziej kameralne, intymne, według Geoffa, ponoć to działa.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *