Ghost of Tsushima z otwartym światem

20 czerwca 2018, 178 wyświetleń

Ghost of Tsushima to jedna z perełek które mają nawiedzić konsolę PlayStation 4 w ostatnich latach jej życia. Kilka dni temu mogliśmy podziwiać piękny gameplay z tego tytułu a teraz otrzymujemy kolejne informacje na jego temat.

W wywiadzie dla Geoffa Keighleya, Nate Fox z Sucker Punch opowiedział o otwartym świecie gry. Jednym z celów podczas pracy nad tytułem było umożliwienie graczowi dowolnego penetrowania japońskiej wyspy Tsushima. W grze oczywiście istnieją ścieżki nakreślone przez scenarzystów, ale wyspa jest na tyle duża i bogata w zadania poboczne, że gracz może dowolnie ustalić kolejność i sposób ich wykonania.

Dowiedzieliśmy się także, że tereny dostępne w grze zostały dokładnie odwzorowane opierając się na oryginalnych miejscówkach.

Pogoda w grze będzie zmieniała się dynamicznie.

Kiedy premiera Ghost of Tsushima?

Dopiero w 2019 roku, tylko na PS4.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *