Udostępnij ten wpis na


Dualies od Nyko, alternatywne kontrolery dla Nintendo Switch

Mariusz ( 29 listopada 2018 , Newsy , Switch ) - 19 wyświetleń

Firma Nyko zaprezentowała pierwsze na świecie alternatywne kontrolery dla konsoli Nintendo Switch. Zastępują one nintendowskie Joy-Cony ale nie w 100% które powiedzmy sobie szczerze, nie są zbyt wygodne anie tez specjalnie dobre jakościowo. Pady dedykowane są dla osób grających na wyjeździe razem z przyjaciółmi, gdyż nie będzie ich można wpiąć bezpośrednio w Switcha. Jest to jedyny minus tej konstrukcji.

Dualies będą kompatybilne z większością gier na Switcha, będą wspierały ruch oraz dzięki zamontowanym silniczkom, będą wibrowały.

Kontroler od Nyko jest odrobinę większy od Joy-Cona co przełoży się na bardziej wygodną grę. Będzie można go ładować przy pomocy kabla usb-c.

Pre ordery można już składać w serwisie amazon, komplet padów ukaże się przed świętami w cenie 50 dolarów.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *