Długi i mroczny gameplay z Resident Evil 2 Remake na PS4

13 czerwca 2018, 163 wyświetleń

Remake drugiej części Residenta otrzymał nowy, całkiem długi i bardzo mroczny gameplay. Na filmie widzimy jak Leon spaceruje po posterunku Policji w Racoon City. Nie zabraknie scenariusza Claire! Grafika wygląda fantastycznie, klimat jest utrzymany, rozgrywkę przedstawiono zza pleców, (Jak w 4 części), a to wszystko za sprawną silnika gry RE Engine na którym działa także 7 część sagi. Walki z zombiakami mają być teraz bardziej intensywne, ale nie oznacza to, że cała gra będzie opierała się na akcji bo powrócić mają znane wszystkim zagadki. Co ciekawe niektóre momenty w grze będą zmienione, mowa tutaj o momentach które straszą graczy, wyskakując skądś niespodziewanie, one zostały przeniesione w inne miejsca.

Na tę grę trzeba już tylko czekać aż pokaże się w sklepach, a nastąpi to dopiero 25 stycznia 2019 roku, w wersji na PC, PS4 i Xbox One.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *