Długi i mroczny gameplay z Resident Evil 2 Remake na PS4

Mariusz ( 13 czerwca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 134 wyświetleń

Remake drugiej części Residenta otrzymał nowy, całkiem długi i bardzo mroczny gameplay. Na filmie widzimy jak Leon spaceruje po posterunku Policji w Racoon City. Nie zabraknie scenariusza Claire! Grafika wygląda fantastycznie, klimat jest utrzymany, rozgrywkę przedstawiono zza pleców, (Jak w 4 części), a to wszystko za sprawną silnika gry RE Engine na którym działa także 7 część sagi. Walki z zombiakami mają być teraz bardziej intensywne, ale nie oznacza to, że cała gra będzie opierała się na akcji bo powrócić mają znane wszystkim zagadki. Co ciekawe niektóre momenty w grze będą zmienione, mowa tutaj o momentach które straszą graczy, wyskakując skądś niespodziewanie, one zostały przeniesione w inne miejsca.

Na tę grę trzeba już tylko czekać aż pokaże się w sklepach, a nastąpi to dopiero 25 stycznia 2019 roku, w wersji na PC, PS4 i Xbox One.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *