Dante „Syn Spardy” i Nero powracają w Devil May Cry 5

11 czerwca 2018, 433 wyświetleń

Capcom zapowiedział Devil May Cry 5. Kolejną część kultowego slashera który został powołany do życia w czasach świetności konsoli PlayStation 2, czyli lata temu. Dyrektor Hideaki Itsuno zapowiedział, że będzie to najpotężniejsza i najbardziej efektowna gra Capcom w tej generacji konsol, które wyciśnie wszystkie soki z udostępnionych deweloperom podzespołów.

W najnowszej odsłonie wcielimy się w postać Nero, młodego łowcy demonów o siwych włosach i szarym płaszczu oraz mechanicznym ramieniu z którego czerpie swoją moc. Pomoże mu zgrabna koleżanka o imieniu Nico. Powróci także Dante „Syn Spardy” który szuka zemsty na swoim bracie za zabójstwo matki. Dodatkowo otrzymamy trzecią grywalną postać której tożsamości na razie nie znamy. Każda z postaci ma oferować unikalną technikę walki z demonami.

Capcom chwali się oprawą graficzną która chodzi na zmodyfikowanym silniku serii Resident Evil, gwarantuje to fotorealistyczne efekty i 60 FPS animacji. Szczególnie twarze wyglądają w tej grze rewelacyjnie.

Premiera gry wiosną 2019 roku na PS4, Xbox One i PC w wersji pudełkowej i cyfrowej. Więcej szczegółów ma zostać ujawnionych za kilka miesięcy podczas targów Gamescom.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *