Coraz więcej graczy niezadowolonych z Cyberpunk 2077, więc pokażą gameplay

18 czerwca 2018, 374 wyświetleń

CD projekt Red ugiął się pod naporem nieprzychylnych grze komentarzy. Graczom nie podoba się kilka rzeczy. Świat i atmosfera gry jest zbyt kolorowa, w grze będziemy sterowali postacią z widokiem z oczu, no i w końcu brak pokazu gameplayu szerokiej publiczności. Te trzy zarzuty stawiają grze gracze z całego świata.

Kiedy zobaczymy gameplay z Cyberpunk 2077?

W związku z tym deweloper zapowiedział pokaz filmu z rozgrywki na targach gamescom 2018. Targi odbędą między 21 a 25 sierpnia.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że demo które widzieli dziennikarze nie było stworzone na potrzeby E3 a jest integralną częścią gry.

Całość wykonana jest na silniku REDengine 4, do działania dema użyto komputera PC z procesorem intel i7-8700K, 32GB Ram, i karty nVidia GeForce GTX1080Ti. Zestaw ten jest więc 5 razy mocniejszy od konsoli PS4 i 10 razy mocniejszy od konsoli Xbox One. Jest jasne, że gra w takiej formie w jakiej widzieliśmy na E3 nie ukaże się na konsolach obecnej generacji.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *