Coraz więcej graczy niezadowolonych z Cyberpunk 2077, więc pokażą gameplay

Mariusz ( 18 czerwca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 341 wyświetleń

CD projekt Red ugiął się pod naporem nieprzychylnych grze komentarzy. Graczom nie podoba się kilka rzeczy. Świat i atmosfera gry jest zbyt kolorowa, w grze będziemy sterowali postacią z widokiem z oczu, no i w końcu brak pokazu gameplayu szerokiej publiczności. Te trzy zarzuty stawiają grze gracze z całego świata.

Kiedy zobaczymy gameplay z Cyberpunk 2077?

W związku z tym deweloper zapowiedział pokaz filmu z rozgrywki na targach gamescom 2018. Targi odbędą między 21 a 25 sierpnia.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że demo które widzieli dziennikarze nie było stworzone na potrzeby E3 a jest integralną częścią gry.

Całość wykonana jest na silniku REDengine 4, do działania dema użyto komputera PC z procesorem intel i7-8700K, 32GB Ram, i karty nVidia GeForce GTX1080Ti. Zestaw ten jest więc 5 razy mocniejszy od konsoli PS4 i 10 razy mocniejszy od konsoli Xbox One. Jest jasne, że gra w takiej formie w jakiej widzieliśmy na E3 nie ukaże się na konsolach obecnej generacji.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *