Control to nowa gra od Remedy

Mariusz ( 12 czerwca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 197 wyświetleń

Remedy Entertainment zapowiedziało nową grę o tytule Control. Trafi ona na PC, PS4 i Xbox One gdzieś w 2019 roku. Wyglądem i zachowaniem tytuł przypomina ostatnią grę dewelopera na Xbox One, Quantum Brake, może trochę aż za bardzo, widać twórcy idą tym śladem, tym razem jednak wydając produkcję na wszystkie platformy. Otoczenie w grze będzie można dowolnie niszczyć przy pomocy broni i niszczycielskim mocy postaci kierowanej przez gracza.

Gracz wciela się w postać kobiety, Jessen Faden, dyrektora tajemniczej agencji w której próbuje odzyskać nad nią kontrolę, po tym jak ta została zaatakowana przez nieznane siły.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *