Udostępnij ten wpis na


Blizzard idzie w gry mobilne. Będzie ich więcej!

Mariusz ( 8 listopada 2018 , Newsy , Mobile ) - 71 wyświetleń

O tym co się dzieje po zapowiedzi Diablo Immortal na smartfony z Androidem i iOS nie muszę chyba pisać bo każdy już wie, że dzieje się sporo. Activision/Blizzard dosłownie rozwścieczył graczy na całym świecie i widać ma to gdzieś.

Z najnowszego wywiadu którego udzielił jeden z pracowników firmy podczas BlizzCon 2018 dowiadujemy się, że najlepsi deweloperzy Blizzarda pracują w tej chwili nad grami mobilnymi. Dosłownie w ciągu ostatnich kilku lat zostali przeniesieni z platformy PC na sprzęt mobilny który według pracownika może już w podobny sposób przedstawiać świat gry tak jak PC czy konsole, może z nimi na tym polu dobrze konkurować.

Powodem powstania nowej części Diablo tylko na komórki jest dotarcie do większej liczby użytkowników na świecie, ale i nie tylko bo według dewelopera także w USA wiele młodych graczy gra już tylko na smartfonach. Trzeba więc także do nich dotrzeć.

Deweloperzy pracują nad wieloma tytułami mobilnymi związanymi ze znanymi markami firmy. Więcej szczegółów ma zostać przedstawionych w przyszłości ale już teraz pracownik twierdzi, że przyszłość firmy jest według niego bardzo jasna by nie powiedzieć różowa!

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *