Assassin’s Creed Odyssey zabierze nas do starożytnej Grecji. Trailer, gameplay, data premiery

Mariusz ( 11 czerwca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 348 wyświetleń

Ubisoft zapowiedział oficjalnie najnowszą część serii Assassin’s Creed. Tym razem gracz wcieli się w postać Alexiosa lub Kassandry z ludu Spartan, by odbyć swoją odyseję po starożytnej Grecji. Na bohaterów czekają różnego rodzaju questy, nie zabraknie też zwykłych walk i wielki bitew. Wszystko to okraszone w bardzo zjawiskowej, kolorowej grafice która zachęca do włożenia płyty z grą w czytnik konsoli.

Do sprzedaży oprócz standardowej wersji trafi też kilka edycji specjalnych:

Spartan Edition w cenie 160 dolarów. Będzie ona zawierała wczesny dostęp do gry już od 2 października, Gold Edition, Deluxe Edition Pack, Season Pass uprawniający do materiałów które zostaną dodane do gry w przyszłości, misję Blind King. Figurkę Spartana. Steelbook. 64 stronicowy artbook. Litografię. Drukowaną mapę. Wybrany soundtrack z gry.

Pantheon Collector’s Edition w cenie 220 dolarów. Wczesny dostęp, Deluxe Edition Pack, Season Pass, misję Blind King. Dwie figurki. Steelbook. 64 stronicowy artbook. Litografię. Drukowaną mapę.

Ultimate Edition w cenie 120 dolarów. Season Pass, misję Secrets of Greece, dostęp do Deluxe Edition i wczesny dostęp.

Gold Edition w cenie 100 dolarów. Season Pass, misję Secrets of Greece, wczesny dostęp.

Digital Deluxe Edition w cenie 80 dolarów. Misję Blind King jeżeli złoży się pre order.

Tytuł znajdzie się w sklepach 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *