Assassin’s Creed Odyssey zabierze nas do starożytnej Grecji. Trailer, gameplay, data premiery

11 czerwca 2018, 381 wyświetleń

Ubisoft zapowiedział oficjalnie najnowszą część serii Assassin’s Creed. Tym razem gracz wcieli się w postać Alexiosa lub Kassandry z ludu Spartan, by odbyć swoją odyseję po starożytnej Grecji. Na bohaterów czekają różnego rodzaju questy, nie zabraknie też zwykłych walk i wielki bitew. Wszystko to okraszone w bardzo zjawiskowej, kolorowej grafice która zachęca do włożenia płyty z grą w czytnik konsoli.

Do sprzedaży oprócz standardowej wersji trafi też kilka edycji specjalnych:

Spartan Edition w cenie 160 dolarów. Będzie ona zawierała wczesny dostęp do gry już od 2 października, Gold Edition, Deluxe Edition Pack, Season Pass uprawniający do materiałów które zostaną dodane do gry w przyszłości, misję Blind King. Figurkę Spartana. Steelbook. 64 stronicowy artbook. Litografię. Drukowaną mapę. Wybrany soundtrack z gry.

Pantheon Collector’s Edition w cenie 220 dolarów. Wczesny dostęp, Deluxe Edition Pack, Season Pass, misję Blind King. Dwie figurki. Steelbook. 64 stronicowy artbook. Litografię. Drukowaną mapę.

Ultimate Edition w cenie 120 dolarów. Season Pass, misję Secrets of Greece, dostęp do Deluxe Edition i wczesny dostęp.

Gold Edition w cenie 100 dolarów. Season Pass, misję Secrets of Greece, wczesny dostęp.

Digital Deluxe Edition w cenie 80 dolarów. Misję Blind King jeżeli złoży się pre order.

Tytuł znajdzie się w sklepach 5 października na PC, PS4 i Xbox One.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *