Monster Hunter World: Iceborne z dobrym startem. Capcom otwiera szampana

Monster Hunter World: Iceborne to większy dodatek do gry Monster Hunter World z początku 2018 roku. Uzupełnienie Iceborne jest tak duże, że dorównuję rozmiarami podstawowej grze. Można więc mówić tutaj o prawie nowej części serii, aczkolwiek ta w ciągu kilku następnych lat na pewno się pojawi, już na konsolach nowej generacji, takich jak PS5 czy Project Scarlett.

Capcom otwiera szampana bo Monster Hunter World: Iceborne zbiera bardzo dobre recenzje i sprzedaje się na pniu. Gra która wyszła 6 września na PC, PS4 i Xbox One sprzedała się już w nakładzie 2,5 milionów egzemplarzy (Cyfrowo i pudełkowo). Podstawka sprzedała się w liczbie 13,1 milionów egzemplarzy. Jeżeli jesteś fanem uniwersum Monster Hunter to nie możesz zrobić nic innego jak zakupić ten dodatek.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.