Miss Gier Komputerowych 2017

Panie i Panowie rozpoczynamy doroczny konkurs na najładniejszą postać żeńską która wystąpiła w tegorocznej grze komputerowej. Proszę usiąść i się zrelaksować, kelnerzy podadzą drinki a z głośników niech płynie muzyka disco, dziewczyny niechaj tańczą a panowie oglądają. W pierwszej edycji konkursu sam wybiorę kandydatki oraz Misskę. W następnej to już Ty, lub też specjalne jury podejmie się tej zaszczytnej funkcji. Zacznę od przedstawienia kandydatek w losowej kolejności by na końcu wyłonić zwyciężczynię. Miss Gier Komputerowych 2017 portalu gamesite.pl czas zacząć.

Raven z gry Gravity Rush 2.

Pierwszą kandydatką jest seksowna i powalająca swoim empatycznym spojrzeniem Raven z gry Gravity Rush 2 gdzie stawała w konkury z protagonistką Kat. Jasne błękitne oczy i czarne włosy to doskonałe połączenie które potrafi przykuć wzrok na dłużej.

 

Mia Winters z gry Resident Evil VII.

Mia Winters którą mieliśmy okazję poznać w grze Resident Evil VII. Każda dziewczyna czająca się w ciemności skrywa jakąś tajemnicę, którą Ty chciałbyś odkryć.

 

Casca z gry Berserk and The Band of the Hawk.

Casca z gry Berserk and The Band of the Hawk. To jedna z tych kobiet które napędzają główną fabułę w życiu każdego wojownika machającego na co dzień swoją lancą. Casca ma za sobą trudne przejścia ale jestem pewien, że zdoła się otrząsnąć i w końcu zacząć porządnie ubierać.

 

Zelda z gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Księżniczka Zelda która zagościła w grze The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Szlachecka krew, duże zielone oczy i ładnie spleciona blond fryzura.

 

2B z gry Nier: Automata.

Cyborg 2B z gry Nier: Automata. Trochę szkoda, że bez jednego oka ale za to z wygimnastykowanym ciałem które potrafi przybrać wręcz niewyobrażalne typowemu graczowi pozy.

 

Alyssa z gry Cosmic Star Heroine.

Alyssa z gry Cosmic Star Heroine. Lekko wkurzona, że nie zrobili ją w 3D, miała by wtedy większe szanse na wygraną a tak, pozostaje jej powalczyć z demonicznym pająkiem.

 

Aloy z gry Horizon: Zero Dawn.

Aloy to bodajże najpopularniejsza dziewczyna w świecie gier wideo tego roku, dzięki grze Horizon: Zero Dawn. Wojowniczka, potrafi strzelać łukiem, Panowie uważajcie.

 

Senua z gry Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Senua to celtycka wojowniczka ze wzrokiem skierowanym na cel swojej podróży. Dziewczyna jak na prawdziwą romantyczkę przystało wybiera się do piekła by odnaleźć swojego zamordowanego kochanka.

 

I-No z gry Guilty Gear Xrd REV 2.

I-No z Guilty Gear Xrd REV 2 potrafi zagrać na każdej gitarze, ona po prostu to lubi.

 

Christie z gry Tekken 7.

W tym roku dzięki 7 edycji Tekkena na arenę seksownych panienek powróciła Christie. Eddy ją rzucił więc jest wolna. Do dzieła.

 

Irene Engel z gry Wolfenstein: The New Colossus.

Irene Engel to przedstawicielka typowo niemieckiej urody, która, szczególnie starszym graczom może się podobać. W Wolfentstein: The New Colossus mogliśmy oglądać jej pokancerowaną twarz ponownie.

 

Wybór tej jednej jedynej to najważniejsza rzecz w życiu młodego człowieka. Nie inaczej jest w przypadku redaktora serwisu o grach który musi podjąć decyzję która z przedstawionych kandydatek jest warta tytuły Miss Gier Komputerowych 2017 roku portalu gamesite.pl. Przez cały mijający rok owe panie pokazywały swoje wdzięki w swoich grach milionom graczy na całym świecie, prezentując przy tym jakże odmienne typy urody i cechy charakteru. Seksowna Christie, 2B, urocza Zelda, bohaterska Aloy, psychotyczna Casca, pomarszczona ze starości Irena…

Dziękuje za nagrodę.

Czas podjąć redaktorską decyzję i ogłosić, że pierwszą Miss Gier Komputerowych 2017 zostaje Senua. Za urodę, ale przede wszystkim za idealistyczną postawę pozwalającą nam dalej wierzyć, że istnieje coś takiego jak miłość, która jest jedną z najwyższych wartości znanych człowiekowi.

A specjalne wyróżnienie za nieustępliwość w prezentowaniu swoich wdzięków otrzymuje 2B z Nier: Automata…

Druga edycja konkursu odbędzie się za rok, pod koniec Grudnia 2018. Do zobaczenia!

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.