John Wick Hex – Keanu Reeves na propsie więc otrzyma własną grę

Podczas 3 części filmu John Wick , bohater zamordował kilkuset złoczyńców, dalszą część tego świata będzie miał okazję wymordować ty graczu. John Wick otrzyma grę o tytule John Wick Hex. Czym ona będzie?

Bithell Games to mały brytyjski developer którzy otrzymał możliwość wykonania gry na licencji filmu z Keanu. Producenci uznali, że najlepiej będzie odwzorować przygodę mściciela poprzez umieszczenie go w grze strategicznej. Kto oglądał film, wie o tym, że John jest dobrym strategiem i myśli bardzo taktycznie podczas walki korzystając w dobry sposób ze swojego mózgu. W przeciwieństwie do występów Jackiego Chana, którego walki są bardzo chaotyczne, w filmach z Reevesem tego nie ma. Więc, gatunek został wybrany, gracze otrzymają strategię.

Walka będzie odbywała się z podziałem na tury gdzie zabójca będzie musiał wykorzystać dany mu czas w odpowiedni sposób. Przeciwników będzie można zabić ale też i ogłuszyć. Po przejściu danego poziomu będzie można włączyć „Replay” i zobaczyć całą akcję w czasie rzeczywistym, co jest ukłonem w stronę fanów akcyjniaka.

https://www.youtube.com/watch?v=GQg0COwSX2s

Historia zostanie osadzona przed wydarzeniami z pierwszej części trylogii. W grze głos podłożą Ian McShane (Winston) i Lance Reddick (Charon). Udział Keanu Reevesa w produkcji nie został potwierdzony ani też zdementowany, musimy wierzyć, że włoży on swój wkład w grę. Jest to oficjalna gra na licencji więc chyba będzie musiał to zrobić.

Jeżeli chodzi o stronę wizualną gry to mamy tutaj średniej jakości cell shading, mam nadzieje, że zostanie on odrobinę poprawiony do czasu premiery.

Date premiery gry nie została podana. Poznalismy jedynie platformę na jaką gra się ukaże, będzie to PC oraz konsole, ale tutaj nie podali jakie, byłbym zapomniał gra wyjdzie także na MAC’a

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.