Gameplay z walki w RPG’u FPS The Outer Worlds nie wygląda zbyt ciekawie

W internecie ukazał się nowy gameplay z gry The Outer Worlds, deweloperów z Obsidian Entertainment i Private Division. Gry która ma stanowić połączenie Fallout’a z The Destiny.

Deweloperzy stawiają na dobrą fabułę, dialogi oraz eksplorację świata ale tym razem mamy okazję zobaczyć jak wygląda typowa walka w tym tytule. Co by nie powiedzieć o ambicjach producentów to walka prezentuje się lekko topornie i archaicznie, miejmy nadzieję, że do czasu premiery zyska trochę na dynamice. AI przeciwników też musi zostać poprawiona bo teraz gry bohater ciacha ich mieczem, oni nie robią nic by się obronić. Takie zachowanie przeciwnika wygląda naprawdę komicznie w dzisiejszych czasach.

Gra zostanie wydana 25 października tego roku na PC, PS4, Xbox One. Czasu na poprawki pozostało nie wiele. Wersja na Nintendo Switch później, ale nie podano daty premiery.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.