Exclusive’y na PS4 w 2018, w co warto zagrać? Jaką grę kupić?

Z faktami się nie dyskutuje, PS4 jest w tej chwili najlepszą platformą do grania i tak już zostanie, do czasu wyjścia PS5. 70 milionów sprzedanych konsol, kilkaset milionów sprzedanych gier. PlayStation zawdzięcza swój sukces w dużej mierze dobrym grom na wyłączność, co nas więc czeka w tym segmencie w następnym roku? Dla jakich gier warto kupić PS4? W jakie tytuły warto będzie się zaopatrzyć?

Spider-Man od insomniac games. Przygody człowieka pająka nigdy nie wyglądały lepiej. Fenomenalna grafika i gameplay gwarantują sukces tej produkcji.

 

God of War. Kratos zamienia gorące plenery antycznej Grecji na mroźne światy nordyckich Bogów. Czy wyjdzie mu to na dobre? Producenci gry są tego pewni.

 

Days Gone. Świetnie zapowiadająca się gra survival z zombiakami w roli głównej. Lasy, pustkowia, ludzie osaczeni przez hordy wściekłych zombii i zwierząt próbują przetrwać.

 

Detroit: Become Human. Opowieść o tym jak Androidzi deptami przez ludzi uczą się człowieczeństwa i zaczynają walczyć o swoje prawa.

 

Final Fantasy VII Remake. Przygody Cloud’a przeniesione w świat nowoczesnej grafiki 3D, w ponad dwie dekady od czasu wydania pierwowzoru.

 

https://www.youtube.com/watch?v=OwNpPoK2PgY

Dreams. Gra w której tworzymy swoje sny. Od developerów Little Big Planet.

 

Shadow of the Colossus. Remake znanej opowieści z PS2. Mały człowiek kontra wielkie, wręcz gigantyczne bestie. Wydaje się, że jest one bez szans, a jednak.

 

Malkontent powie, że to zaledwie kilka gier, ale jakich gier, opisałem gry które na 100% pojawią się w 2018. Poza tą listą jest jeszcze cała masa exów które zostaną wydane w ciągu najbliższych lat, choćby Death Stranding, Ghost of Tsushima, The Last Of Us 2, WILD. Na PS4 pojawią się też prawie wszystkie pozycje multiplatformowe, np. Shenmue 3, Anthem, Metro Exodus, będzie w co grać.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.