Dragon Ball Z: Kakarot! Goku, Vegeta, Freezer, Buu i inni w akcji

Dragon Ball Z: Kakarot! Goku, Vegeta, Freezer, Buu i inni w akcji

Miłośnicy mangi i anime Dragon Ball otrzymają już niedługo fajną i ciekawą grę ze swoimi ulubionymi bohaterami w roli głównej. Po raz pierwszy od niepamiętanych czasów Goku i spółka znajdzie się w innym gatunku gry niż typowa bijatyka. Choć epickich potyczek tutaj nie zabraknie, to gracze zagrają w grę RPG z otwartym światem. O ile pamięć nas nie myli, Dragon Ball RPG miał kiedyś miejsce bodajże na GameBoyu, na dużych i stacjonarnych konsolach taka gra nie zagościła przynajmniej od 20 lat, nie liczymy bijatyk których na rynku pełno. Jest to więc doskonała okazja by wejść na nowo lub przypomnieć sobie uniwersum stworzone przez Akirę Toriyamę.

Teraz wszystko się zmieni bo już 17 stycznia do sklepów trafi Dragon Ball Z: Kakarot! Czyli najbardziej ambitna gra w tym świecie do tej pory. Gra będzie zawierała historię Z-tki bez przygód gdy Goku był małym szkrabem. Gracz oprócz możliwości udziału w walkach, otrzyma możliwość przeprowadzania treningów, jedzenia, łowienia ryb i uczestnictwa w mini gierkach takich jak wyścigi samochodowe.

Oprócz głównej osi fabularnej i jak na dobrą grę jRPG przystało, w tytule znajdzie się masa questów pobocznych nie mających z oryginalną mangą autorstwa Toriyamy zbyt wiele wspólnego. Zobaczymy zatem wiele nowych momentów które fajnie będzie po raz pierwszy przeżyć grając na konsoli lub komputerze PC.

0

Brak komentarzy

No comments yet

Jak już tu jesteś to poświęć chwilę i napisz cokolwiek :).