Cyberpunk 2077, Kiciński z CDP rzucił kilka słów o grze

Podczas omawiania wyników finansowych spółki CD Projekt za tamten rok, Adam Kiciński powiedział kilka słów o grze Cyberpunk 2077. Na wstępie zaznaczył jednak, że nie będzie o niej opowiadał przed jej prezentacją w okolicach targów E3. Jednak kilka wiadomości z ust mu wyszło, można? Można.

Pierwsza sprawa, to jakim sprzęcie ukaże się gra? Otóż według dyrektora sam tytuł wykorzystuje najnowsze technologie programowania i jest przygotowany na to by mogły go obsłużyć next-geny, jednak jak zaznaczył, nie są one jeszcze oficjalnie zapowiedziane, więc nie będzie spekulował. Nie trudno się domyśleć tutaj scenariusza w którym aktualne konsole i te które nadejdą po nich, otrzymają swoją wersję gry.

W grze będzie można stworzyć swoją postać i wybrać jedną z dostępnych klas postaci. W internecie krążył news, że klas postaci nie będzie, ale okazuje się on wiadomości fałszywą.

Odnośnie trybu multiplayer? Jego nie będzie, studio skupia się na scenariuszu dla jednego gracza, tak jak to miało miejsce w Wiedźminie 3. Nie jest jednak wykluczone, że taki tryb zostanie dodany w przyszłości.

Kolejny raz padło dementi odnośnie użycia mikrotransakcji i innych ukrytych opłat w grze.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.