Cyberpunk 2077 być może zostanie w końcu pokazany na E3 2018

Ostatnimi dniami w sieci możemy znaleźć ciekawe plotki dotyczące produkcji rodzimego studia CD Projekt RED. Według kilku znaczących źródeł gra miała by zostać pokazana dziennikarzom i być może graczom podczas tegorocznych targów E3 które odbędą się 12 czerwca w Los Angeles, prawdopodobnie na konferencji SONY lub Microsoftu.

Być może faktycznie coś jest na rzeczy ponieważ na oficjalnych koncie gry na twitterze pojawiła się nowa wiadomość o treści „*beep*”, została ona opublikowana 10 stycznia tego roku, poprzednia wiadomość na tym koncie została opublikowana aż 5 lat temu!. Tak, to już 5tyle czasu minęło od pokazania pamiętnego CGI reklamującego grę, w którym zobaczyliśmy jak kobieta cyborg obrywa pociskiem po swoim policzku.

Według YouTubera o ksywce LegacyKillaHD, studio podesłało już SONY wczesną grywalną wersję gry.

Przypominam, że kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się plotki o tym jakoby Cyberpunk 2077 nie spełnił oczekiwań wewnętrznych wydawcy i prace nad nim rozpoczęły się od nowa i gra jest dopiero w powijakach, w związku z czym jego premiera jest przesunięta w nieokreśloną przyszłość.

W interesie dewelopera CD Projekt RED jest w końcu pokazanie gry i ucięcie przez to powtarzanych plotek które wpływają między innymi na spadek kursów akcji wydawcy.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.