Coraz więcej graczy niezadowolonych z Cyberpunk 2077, więc pokażą gameplay

CD projekt Red ugiął się pod naporem nieprzychylnych grze komentarzy. Graczom nie podoba się kilka rzeczy. Świat i atmosfera gry jest zbyt kolorowa, w grze będziemy sterowali postacią z widokiem z oczu, no i w końcu brak pokazu gameplayu szerokiej publiczności. Te trzy zarzuty stawiają grze gracze z całego świata.

Kiedy zobaczymy gameplay z Cyberpunk 2077?

W związku z tym deweloper zapowiedział pokaz filmu z rozgrywki na targach gamescom 2018. Targi odbędą między 21 a 25 sierpnia.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że demo które widzieli dziennikarze nie było stworzone na potrzeby E3 a jest integralną częścią gry.

Całość wykonana jest na silniku REDengine 4, do działania dema użyto komputera PC z procesorem intel i7-8700K, 32GB Ram, i karty nVidia GeForce GTX1080Ti. Zestaw ten jest więc 5 razy mocniejszy od konsoli PS4 i 10 razy mocniejszy od konsoli Xbox One. Jest jasne, że gra w takiej formie w jakiej widzieliśmy na E3 nie ukaże się na konsolach obecnej generacji.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.