CD Projekt RED opublikował kilka nowych informacji, filmów i screenów ze swojej najnowszej gry!

Deweloperzy z Warszawskiego CD Projekt RED przedstawili dzisiaj kilka nowych informacji ze świata gry Cyberpunk 2077. Z najnowszego pokazu tego projektu, dowiadujemy się o tym jak wygląda miasto, oraz jakie gangi w nich rządzą. Grup gangsterkich będzie kilka a nawet więcej i każda z nich będzie prowadziła przestępczą działalność w inny sposób tak aby gracz się nie nudził. Ale co ja będę mówił, tfu pisał, zobaczcie sami na filmie i dajcie znać czy się podobało!

Na drugiem filmie o grze możemy zobaczyć jak wygląda nocne miasto po którym przyjdzie nam się poruszać już za parę miesięcy. Przestępczość, bezdomni, kolorowe czubki, zapewne z LGBT, wszystko to znajdziemy w Cyberpunk 2077.

Na koniec taka mała informacja która wypłynęła przy okazji dzisiejszej prezentacji gry. Jeden z deweloperów powiedział, że fabuła w Cyberpunku została odpowiednio skrócona względem pierwszych założeń, a powodem tego było to, że większość graczy nie przeszedła w całości Wiedźmina 3. No ludzie, a gdyby nikt nie przeszedł to co? Fabuła rozpisana by została na godzinę gry? A może dwie?

Bardziej głupiego tłumaczenia nie słyszałem nigdy wcześniej z ust żadnego twórcy gier. Moim zdaniem deweloperzy nie mieli czasu na znaczne rozbudowanie gry ze względu na problemy które wynikły w trakcie jej tworzenia, i po prostu ją skrócili bo inaczej nie wydali by jej w tym roku. Na szczęście zostały zapowiedziane jakieś tam dodatki w postaci DLC ktore ukażą się w przyszłości, miejmy nadzieje, że zaprezentują równie dobry poziom co dodatki do Wiedźmina 3.

Na deser studio przygotowało specjaną stronę w internecie dzięki której poczujecie klimat produkcji i zapoznaniecie się z pięknie wykonanym miastem, poczytacie o gangach i jego dzielnicach, znajduje się ona pod adresem www.nightcity.love.