Borderlands 3 już w sklepach, więc są i pierwsze oceny

Deweloperzy z Gearbox opracowali trzecią część strzelanki z elementami RPG Borderlands która właśnie ukazała się na rynku. Poprzednia część jest już dosyć stara bo wyszła w 2012 roku, więc fani tego tytułu na pewno ucieszą się z faktu, że wreszcie mogą położyć na nim swoje łapy.

W grze będzie można wybrać jedną z czterech klas postaci i grać samemu lub w 4 osobowym trybie kooperacji przez internet, rozgrywka nie odbiega od poprzednich części. Czas przejścia głównej fabuły z nielicznymi questami pobocznymi ma wynieść aż 35 godzin. Po zakończeniu uruchomi się trym game plus i wejdziemy ponownie do gry z dopakowanymi postaciami. Pozycja pewnie posiada jeszcze więcej smaczków o czym przekonają się jej przyszli posiadacze.

Jak wypadają pierwsze oceny tytułu? Jest okej, mocna 8 aczkolwiek redakcja PC gamera oceniła grę na 63/100 więc trzeba ostrożnie podchodzić do tej recenzjii, tym bardziej, że 2K Games wysyłało kopie gry przed premierą tylko wybranym recenzentom!

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.